O firmie

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania transportowe, łącząc nowoczesność z doświadczeniem, dla optymalizacji Twojego łańcucha dostaw.

Efektywność i Ekologia w Transporcie

Jesteśmy firmą powstałą dzięki dwudziestopięcio letniemu doświadczeniu w branży TSL. Przez cały ten czas jesteśmy na bieżąco z postępującymi zmianami w oczekiwaniach klientów. Oferujemy nasze usługi w zakresie transportu i spedycji towarów od tych najmniejszych drobnicowych po ładunki ponadgabarytowe. Szczególną uwagę poświęcamy ładunkom częściowym, których szybka realizacja jest naszą największą pasją. Dzięki konsolidacji ładunków i maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni ładunkowej na samochodach,  jesteśmy w stanie realnie wpłynąć na obniżenie kosztów  związanych z realizacją dostaw, a tym samym na zmniejszenie śladu węglowego.

Firma LFT od 2023 roku jest podmiotem zarejestrowanym w systemie BDO.

Mając świadomość jak ważny jest przepływ informacji jesteśmy osiągalni pod telefonami 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie dzielimy transportów na mniej lub bardziej ważne – każdy jest dla nas priorytetowy. Wiemy również, jak ważne jest ubezpieczenie transportu. W przypadku ładunków o znacznie podwyższonej wartości oferujemy pomoc przy organizacji ubezpieczenia CARGO, dzięki któremu towar jest chroniony w sposób szczególny. 

Certyfikat ISO

Od dnia 13.01.2021r jesteśmy firmą certyfikowaną zgodnie z normą ISO:9001:2015.

Certyfikat ISO 9001:2015 to rezultat ciężkiej pracy oraz ciągłego doskonalenia naszych procesów biznesowych.

Ponadto dążąc do ciągłego doskonalenia i poprawy efektów działalności środowiskowej oraz przygotowania do reagowania w przypadku zagrożenia ekologicznego , jesteśmy w trakcie wdrażania Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015.

Co to oznacza?

Rzetelna Firma

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma. Cieszymy się, że wartości jakimi się kierujemy każdego dnia zostały potwierdzone przez Certyfikat Rzetelności przyznany przez Krajowy Rejestr Długów. Pozwala on pokazać naszym obecnym jak i potencjalnym partnerom biznesowym, że jesteśmy solidną firmą. Tym samym podkreślamy swoją wiarygodność i rzetelność, a także przejrzystość prowadzonej działalności gospodarczej i stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu.

Laureaci Diamenty Forbesa

Zostaliśmy laureatem prestiżowego rankingu diamentów Forbesa 2023

Jest to wyróżnienie przyznawane najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce na podstawie szybkości wzrostu wartości oraz danych finansowych z ostatnich trzech lat.

Bardzo dziękujemy za tę nagrodę oraz wiążący się z nią zastrzyk dodatkowej motywacji do pracy i inspiracji do dalszego działania

Gotowy na bezproblemową logistykę?

Twoja firma zasługuje na najlepsze rozwiązania logistyczne, które odpowiadają dynamicznym wymaganiom rynku. W LFT Logistic stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, oferując usługi transportu krajowego, międzynarodowego oraz ubezpieczenia cargo dopasowane do specyficznych potrzeb Twojego biznesu.